بازگشت به صفحه کامل

اطلاعيه ويژه دانشجويان متقاضي سفر اربعين

به منظور تسهيل در اعزام دانشجويان به عتبات عاليات براي شركت در پياده‌روي اربعين حسيني ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همكاري سازمان وظيفه عمومي اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از كشور دانشگاهيان مي‌کند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان فقط براي دانشجوياني كه توسط كاروان‌ها و يا تشكل‌هاي مجاز در دانشگاه‌ها اعزام مي‌شوند، پس از دريافت
تعهد نامه‌هاي محضري لازم و در صورت مجاز بودن به خروج توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا اقدام به دريافت مجوز مي‌کنند. بنابراين دانشجوياني كه به صورت انفرادي اعزام مي‌شوند مشمول اين طرح نبوده و مي‌بايست با سپردن وثيقه نزد سازمان وظيفه عمومي ناجا نسبت به دريافت مجوز اقدام کنند.

كليه اطلاعيه ها و اخبار مبتني بر صدور مجوز خروج از كشور بدون طي مراحل و سپردن وثيقه غير معتبر و كذب بوده و از دانشجويان مشمول تقاضا مي‌شود از مراجعه بدون رعايت شرايط و قوانين به سازمان نظام وظيفه و دفاتر دانشگاه ها خودداري نمايند.

گفتنی است، پانزدهمين دوره عتبات دانشگاهيان تا 20 آبان ماه ادامه دارد و ثبت نام شانزدهمين دوره عتبات عاليات از اواخر آذر ماه در سايت لبيك آغاز خواهد شد كه زمان دقيق آن متعاقبا از سايت لبيك به نشاني www.labbayk.ir اطلاع رساني خواهد شد.

 

منبع: پایگاه خبری سازمان حج و زیارت