بازگشت به صفحه کامل

انعكاس حضور ميليوني زائران حسيني از سيماي ايلام

صدا و سيماي مركز ايلام، با استقرار در مرز بين المللي مهران، اخبار، گزارش‌هاي تصويري و صوتي از حضور دلباختگان اباعبدالله الحسين (ع) در استان ايلام و شهرستان مهران را به شبكه‌هاي ملي و بين المللي منعكس مي كند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، مديركل اين مركز با بيان اينكه گروه هاي
برنامه ساز صدا و سيماي مركز ايلام با آمادگي كامل در مرز مهران حضور دارند، افزود: در دو روز گذشته 510 دقيقه ارتباط زنده تلويزيوني با شبكه‌ هاي سراسري و استاني ماحصل تلاش برنامه سازان سيماي مركز ايلام بوده است.

وي همچنين به ارتباط زنده  راديويي با شبكه‌هاي مختلف سراسري و استاني اشاره كرد و گفت: 90 ارتباط زنده راديويي به مدت 450 دقيقه و دو ارتباط زنده  استوديو به استوديو  با راديو اربعين به مدت 20 دقيقه از سوي معاونت صداي مركز ايلام، مخاطبان راديو در سراسر كشور را با شور و اشتياق زائران حسيني همراه كرده است.

مدير كل مركز، همچنين به ارتباط‌هاي زنده و گزارش‌هاي پخش شده از معاونت خبر مركز ايلام در دو روز گذشته اشاره كرد و گفت: بيش از بيست مورد ارتباط تصويري با شبكه  خبر و شبكه  يك، بيش از چهل مورد ارتباط با راديو اربعين و راديو معارف و پخش بيش از ده مورد گزارش توليدي در اخبار  سراسري  نتيجه  تلاش همكاران واحد خبر مركز ايلام است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی صدا وسیما ی جمهوری اسلامی ایران