بازگشت به صفحه کامل

انعكاس حماسه اربعين جامع و هنرمندانه بود

قائم مقام سازمان صدا وسيما از تلاش‌هاي شبانه روزي صدا و سيماي مركز ايلام در انعكاس كامل، جامع و هنرمندانه حماسه اربعين حسيني قدرداني كرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، حجت الاسلام والمسلمين موسوي مقدم، قائم مقام سازمان صدا وسيما، در بازديد پايانه مرزي مهران و قرار گاه رسانه‌اي اربعين با  قدرداني از همكاران  رسانه استاني در حوزه هاي صدا، سيما، فني و خبر در پوشش مراسم اربعين امسال گفت: همكاران ما در صداوسيماي مركز ايلام با برنامه ريزي و تدابير قبلي و فراهم كردن زيرساخت ها به حمد الله به خوبي توانستند اطلاع رساني موثقي داشته باشند.

موسوي مقدم  افزود: با بررسي‌هايي كه در تهران داشتم، بيش از 50 درصد اطلاعات و اخبار مربوط به مرز  و تردد زائران و اطلاع رساني‌هايي كه ستاد بر عهده داشت، حاصل تلاش همكاران ما در مركز ايلام به ويژه همكاران پرتلاش حوزه خبر بود.

قائم مقام سازمان صدا وسيما  به ارتباطات گسترده و زنده صدا و سيماي مركز ايلام از مرز مهران با شبكه‌هاي ملي و استاني اشاره كرد و افزود: با تمهيدات انديشيده شده ارسال تصاوير و ارتباط زنده با شبكه‌هاي ملي و استاني  از طريق لينك، SNG و فيبر نوري ميسر مي‌شود كه در واقع يك مجموعه ايمن و با سرعت براي انتقال سيگنال فراهم كرده بودند و به واقع اين تلاش‌ها جاي قدرداني دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی