بازگشت به صفحه کامل

انعكاس شورعاشقي راه‌پيمايان اربعين در شبكه آفتاب

خيل عظيم دوستداران و عاشقان خاندان عصمت و طهارت (ع) از استان مركزي همپاي تمامي مردم كشور، براي عرض ارادت و به رسم عاشقي عازم بين الحرمين هستند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، براي انعكاس عشق و ارادت مردم استان مركزي تمهيدات ويژه‌اي در صدا و سيماي استان مركزي انديشيده شده است.

* سيماي شبكه آفتاب هر روز در ارتباط با گروه‌هاي برنامه ساز مستقر در مرز مهران، شلمچه و چذابه ،صحنه هاي عاشقي را در قاب تلويزيون استاني ثبت مي‌كند، ارتباط در بخش‌هاي مختلف با مسئولان مرتبط براي اطلاع رساني موارد مهم براي سفر مطمئن زوار استان، پخش تيزر، مداحي، اعزام يك گروه مستند ساز به كربلاي معلّي براي ضبط صحنه‌هاي عاشقي مردم خداجوي و اعزام يك گروه برنامه ساز به مرز مهران و با استقرار 3 روزه ، موج خروشان عاشقان امامت و ولايت را ثبت و  ماندگار  مي‌كند.

*واحد خبر شبكه آفتاب نيز از حال و هواي استان در آستانه اربعين حسيني گزارش‌هاي مختلف خبري را آماده مي‌كند، همچنين چندين گزارش خبري و اطلاع رساني از فعاليت‌هاي ستاد اربعين استان در برپايي 2 موكب و پذيرايي از زوار حسيني در مسير عبور از استان مركزي در برنامه‌هاي خود به شكل ويژه پرداخته است.

* واحدصداي شبكه آفتاب نيز با ارتباط زنده با راديو اربعين، ارتباط استوديويي با مراكز كرمانشاه،خوزستان، ايلام در برنامه‌هاي عصرگاهي و ارتباط تلفني با مسئولان استاني، موارد مهم براي سفر زوار حسيني را اطلاع رساني مي‌كند.

اين تلاش‌هاي شبكه آفتاب تا پس از اربعين حسيني و برگزاري راه‌پيمايي بزرگ اربعين ادامه خواهد داشت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران