بازگشت به صفحه کامل

تدارک گسترده صدا و سيماي مرکز ايلام براي پوشش زنده حماسه اربعين حسيني

 در نشست برنامه‌ريزي و هماهنگي مدير کل صدا و سيما مرکز ايلام با فرماندار شهرستان مهران بر برنامه‌ريزي و تدارک وسيع صدا و سيما و آمادگي فرماندار مهران براي خدمت به زائران اباعبدالحسين (ع) تأکيد شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، شيروي، مدير کل صدا و سيماي مرکز ايلام، در اين نشست که فرماندار و مدير کل گمرکات و ساير مسئولان شهرستان مهران حضور داشتند از تدارک گسترده صدا و سيماي مرکز ايلام براي پوشش زنده بزرگ‌ترين راه‌پيمايي شيعيان جهان گفت و تأکيد کرد: با برنامه‌ريزي دقيق و جامع آمادگي لازم را براي پوشش مناسب و مطلوب مانور بزرگ فرهنگي و مذهبي کشور براي مخاطبان در سراسر ايران و جهان را داريم.

رئيس کميته اطلاع رساني و مستند سازي ستاد اربعين استان افزود: ستاد اربعين امسال (اني احامي ابدا عن دینی) را به عنوان شعار و نماد اربعين تعيين کرده که بايد مد نظر برنامه‌سازان و مديران رسانه استاني قرار گيرد.

فرماندار مهران در اين نشست با تقدير از انعکاس مطلوب و تلاش‌هاي صورت گرفته صدا و سيما در اربعين سال گذشته گفت: صدا و سيما با استفاده از ظرفيت و توان بالا براي نشان دادن خدمات نظام به زائران
اباعبدالحسين (ع) نقش بسزايي دارد و اهميت فعاليت کميته اطلاع رساني و مستند سازي ملموس‌تر و حياتي‌تر از ساير کميته هاست.

وي هم چنين با مطلوب توصيف کردن زير ساخت‌هاي اربعين در مهران از آمادگي اين شهرستان براي استقبال از زائران اباعبدالحسين گفت.

در پايان اين نشست اعضا از پايانه‌مرزي  و محل برپایی استودیو‌های تلویزیونی و رادیویی بازديد کردند.

 

منبع: روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام