بازگشت به صفحه کامل

ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در مرزهای خوزستان

رئيس پليس راه خوزستان گفت: از روز گذشته ورود زائران اربعين حسيني در مرزهاي خوزستان به اوج خود رسيده و اکنون در محورهاي استان به ويژه محورهاي منتهي به دو مرز چذابه و شلمچه از ترافيک سنگين و نيمه سنگين برخوردار است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، سرهنگ رضا دولت‌شاهي گفت: موضوعي که موجب ناراحتي همکاران ما شده عجله و شتابي است که زائران براي بازگشت دارند، اين موضوع مشکل ايجاد کرده است، در محور آبادان به ماهشهر که يک محور مواصلاتي براي استان‌هاي بوشهر و شيراز است و زائران اين استان‌ها از اين مسير تردد مي‌کنند متأسفانه روز گذشته بيش از 20فقره واژگوني خودرو داشتيم که همه اين‌ها ناشي از خستگي و خواب آلودگي رانندگان بوده است.

وي افزود: اکثر زائران بعد از ظهر و شب وارد کشور مي‌شوند و چون براي رسيدن به منازل خود عجله دارند همان موقع با خودروهاي خود وارد جاده مي‌شوند و در نتيجه خستگي آنان باعث بروز حوادث ناگوار ميشود.
رئيس پليس راه خوزستان عنوان کرد: توصيه مي‌کنيم زائران حتما يک استراحت 2تا 3ساعته در موکب‌هاي مستقر در مرزهاي شلمچه و چذابه داشته باشند و سپس با صبر و حوصله به رانندگي بپردازند تا در صحت و سلامتي به منازل خود بازگردند.

منبع : صداوسیمای مرکز خوزستان