بازگشت به صفحه کامل

تمهيدات پليس براي موج بازگشت سفر زائران

جانشين نيروي انتظامي کشور گفت: خوشبختانه موج بازگشت سفر زائران آغاز و تمهيدات لازم در بخش حمل و نقل، اسکان و تغذيه براي بازگشت آنها در مرز و شهر مهران اتخاذ شده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، سردار اسکندر مومني گفت: نيروهاي انتظامي با همکاري ستاد اربعين، سهولت و روانسازي جاده هاي ايلام را در دستور کار خود قرار داده تا زائران بتوانند با سهولت به شهرهاي خود باز گردند.

وي اظهار داشت: سپاه پاسداران و بسيج مردمي استان ايلام در اين ارتباط با آمادگي کامل، با ستاد اربعين و نيروي انتظامي همکاري مي‌کنند.

جانشين فرمانده ناجا يادآور شد: با تعامل‌هاي انجام شده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي هم اکنون 600 دستگاه اتوبوس و ميني بوس را در مرز مهران مستقر کرده تا در سريعترين زمان ممکن زائران را به شهرهاي نزديک منتقل کنند.

وي تصريح کرد: ترافيک مسير مهران - ايلام از نکات مهم براي تردد آسان زائران اربعين حسيني(ع) است که بايد نيروهاي پليس راه و راهور با حساسيت بيشتري اين موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

جانشين نيروي انتظامي کشور تاکيد کرد: براي جلوگيري از ازدحام جمعيت در مرز و بروز ترافيک در مسير، امکانات اسکان موقت بيش از 10 هزار نفر در دو ترمينال برکت و اربعين توسط سپاه و جمعيت هلال احمر ايلام فراهم شده است.

سردار مومني در پايان گفت: خوشبختانه موج بازگشت آغاز شده و تمهيدات لازم در بخش حمل و نقل، اسکان و تغذيه براي بازگشت زائران در مرز و شهر مهران اتخاذ شده است.

منبع:پايگاه خبري پليس