بازگشت به صفحه کامل

قدردانی امام جمعه ايلام از اقدامات ناجا در برگزاري راه‌پيمايي اربعين

 نماينده ولي فقيه در استان ايلام در ديدار با رئيس پليس پيشگيري ناجا ضمن اعلام رضايت از تلاش
شبانه روزي نيروي انتظامي، از اقدامات پليس پيشگيري در ماموريت اربعين قدرداني کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، ، سردار محمد شرفي در حاشيه بازديد ميداني از محورهاي عملياتي استان ايلام، با نماينده ولي فقيه در استان ايلام ديدار کرد.

حجت الاسلام  لطفي تلاش‌ و مجاهدت‌ نيروي انتظامي در تامين امنيت و آرامش زوار اباعبدالله‌الحسين(ع) را رضايت بخش ارزيابي و از اقدامات پليس پيشگيري ناجا در اين زمينه قدردانی کرد.

 لزوم تقويت زير ساخت هاي استان هاي مرزي

سردار  محمد شرفي  نيز در اين ديدار، خلاصه‌اي از اقدامات انتظامي و ترافيکي پليس که براي تامين نظم و امنيت زائران اربعين در استان ايلام انجام گرفته بود تشريح و از همکاري شايسته مسئولان استاني با نيروي انتظامي قدردانی کرد

وي افزود: در مراسم اربعين امسال همکاري و هماهنگي مسئولان مربوطه با نيروي انتظامي، بسيار بهتر از سال گذشته بوده است و  شرايط تردد زائران از اين مرز تسهيل يافته بود.

رئيس پليس پيشگيري ناجا  همچنين با اشاره به زحمات مردم استان ايلام در استقبال از زوار امام حسين(ع)، و ميهمان‌نوازي آنان، از مردم اين استان و به ويژه مردم شهر مهران که خدمات بسياري به زوار اربعين داشته‌اند، قدرداني  کرد

اين مقام ارشد انتظامي  با تاکيد بر اهميت ويژه مرز مهران، اظهار کرد: با توجه به تردد  پر حجم زوار از اين مرز، تمهيدات ويژه‌اي انديشيده شده است و نيروي انتظامي تا بازگشت آخرين زوار حرم امام حسين(ع) با جديت به انجام وظيفه خواهد پرداخت.

سردار شرفي با تشريح آخرين وضعيت در محورهاي عملياتي مرزي، به ويژه محور ايلام و مهران، تصريح کرد: حضور پليس پيشگيري در ماموريت اربعين در بالاترين سطح بوده است و ما تلاش کرديم تا با حضور در محورها از نزديک به پايش محور و مديريت ماموريت‌ها بپردازيم

وي تقويت و توسعه هرچه بيشتر زيرساخت‌هاي انتظامي و ترافيکي استان ايلام را يک ضرورت اساسي براي ارائه خدمت شايسته به زائران اربعين حسيني(ع) برشمرد و بر توجه ويژه به اين امر تاکيد کرد.

اين مقام ارشد انتظامي در پايان بر لزوم بردباري زائران در هنگام بازگشت به کشور،  به ويژه هنگام عبور از مرز مهران تاکيد کرد و از زوار اربعين خواست تا با پليس در انجام ماموريت همکاري کامل داشته باشند.

منبع: پايگاه خبري پليس