بازگشت به صفحه کامل

پيام محرم، صفر و اربعين حسيني (ع)، آزادي خواهي و دفاع از مظلومان است

نماينده مردم شهرستان هاي اهواز، حميديه و کارون در مجلس شوراي اسلامي گفت: مهمترين پيام محرم، صفر و اربعين حسيني (ع)، آزادي خواهي و دفاع از مظلومان است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین، دکتر همايون يوسفي در حاشيه بازديد از مرز چزابه وضعيت زيرساخت ها در اين پايانه مرزي را نسبت به سال‌هاي گذشته مطلوب‌تر دانست و گفت: بايد با برنامه‌ريزي مناسب براي سال آينده نقاط ضعف فعلي خصوصا در زمينه جاده‌اي مرتفع شود.

وي با بيان اينکه تيم‌هاي خدمات بهداشتي درماني در مرز چزابه مستقر هستند، تصريح کرد: از ابتداي حضور زائران براي شرکت در همايش اربعين حسيني (ع)، با هوشياري کامل براي پيشگيري از بروز بيماري‌ها، خدمات درماني انجام مي‌شود.

دکتر يوسفي با بيان اينکه شور و عشق حسيني بايد به عنوان يک فرهنگ پايدار در جامعه اسلامي و ايراني پررنگ تر باشد، تصريح کرد: ان شاء الله بتوانيم از اين ايام عزاداري بهره کامل را برده و هميشه رهرو ائمه اطهار باشيم.

نماينده مردم اهواز، حميديه و کارون در مجلس شوراي اسلامي در خاتمه خاطر نشان کرد: آزادي خواهي و دفاع از مظلومان بزرگترين پيام اربعين، محرم و صفر است و اميدوارم ملت ايران همواره بتواند ياري رسان ملت هاي مظلوم جهان باشد.

منبع : صداوسیمای مرکز خوزستان